ÉLELMEZÉSVEZETŐ állás, Győrben

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres ÉLELMEZÉSVEZETŐ pozícióba, Győrbe

Főbb feladatok:

  • ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése;
  • napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával;
  • napi étkezők létszámának összesítése;
  • szakácsok, konyhai kisegítők irányítása;
  • raktárkészlet folyamatos ellenőrzése;
  • kapcsolattartás az intézményvezetőkkel;
  • hatósági előírások betartása, betartatása;
  • heti és havi nyersanyagleltárak készítése;
  • heti riportok megírása.

Elvárások:

  • szakirányú élelmezésvezetői végzettség vagy 10 éves közétkeztetésben szerzett gyakorlat;
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • B” kategóriás jogosítvány;
  • gyakorlatias, határozott személyiség.

Előnyt jelent:

  • QuadroByte szoftver ismerete;

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • versenyképes fizetés;
  • fejlődési lehetőség, karriercélok;
  • utazási hozzájárulás.

Jelentkezni pozíció és bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az allas@nyugatmagyarorszag.hu e-mail címen lehet.